Боцула Мирослав Павлович

botsula mpБоцула Мирослав Павлович, доцент, кандидат технічних наук, доцент кафедри САКМІГ, директор Центру дистанційної освіти ВНТУ. Відповідальний за підготовку дистанційних курсів кафедри.

В 2002 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 05.11.16 - "Інформаційно-вимірювальні системи".

У 2007 році був затверджений Єврокомісією експертом від України з проекту TACIS "Управління басейнами трансграничних річок: Фаза 2 для басейну Сіверського Донця"

У 2011 році закінчів доктарантуру за спеціальністю 05.13.05 - "Комп'ютерні системи та компоненти".

Має понад 80 наукових праць, у т.ч. є співавтором 5 монографій, 3 навчальних та методичних посібників, 9 статей з переліку ВАК України, 15 патентів та свідоцтв про реєстрацію авторських прав на комп'ютерні програми. Співавтор усіх геоінформаційних систем, створених в НДЛ ЕДЕМ.

Напрямки роботи: сучасні інформаційні технології, у т.ч. технології баз даних, веб-технології, геоінформаційні технології, XML та дистанційні освітні технології, математичне моделювання в екології.

На кафедрі працює з 2004 року. Дисципліни:

• "Інформатика і системологія"
  • "Нарисна геометрія та інженерна графіка"
  • "Спеціальні розділи з математики"
  • "Банки даних та знань в екології"
  • "Розробка баз даних"
  • "Методи вимірювання параметрів в екології"
  • "Технології створення програмних продуктів"
  • "Веб-системи та веб-сервіси аналізу даних моніторингу"
  • "Інтелектуальні системи комп’ютерного моніторингу"
  • "Технології створення веб-систем"