Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Підвищення кваліфікації

Викладачами кафедри системного аналізу, комп'ютерного моніторингу та інженерної графіки Вінницького національного технічного університету проводяться курси підвищення кваліфікації по секції геоінформаційних систем та технологій. На даний час проводиться набір слухачів курсу "Основи роботи з ГІС".

Мета курсу - засвоєння основних принципів та отримання навичок роботи з побудови та редагування електронних карт і баз даних геоінформаційних систем різного ступеня складності", розв'язання типових прикладних задач за допомогою інструментарію приклад ГІС.

Тривалість навчання залежить від виду курсу:

  • ознайомлювальний курс - 12 годин за 3 дні;
  • скорочений курс - 20 годин за 3 дні;
  • повний курс - 30 годин за 5 днів.

Розмір оплати залежить від кількості людей у групі (1, 2, 4, 6 чи 12) та виду курсу. До оплати входить вартість проживання у гуртожитку та обід у їдальні університету. За кожним комп'ютером – 1 чи 2 особи. За бажанням слухачів програма та кількість годин можуть бути змінені з відповідним перерахунком оплати навчання.

Програма містить основні принципи та прийоми роботи з прикладними ГІС і формується в залежності від специфіки роботи слухачів. Курс складається з лекційних та лабораторних занять. Вся робота проходить за комп'ютером. На початку навчання кожному слухачеві видається конспект лекційного матеріалу в роздрукованому вигляді. Викладання нового матеріалу супроводжується демонстраційними роликами та слайдами. Вимоги до слухачів: знання основних принципів та володіння навичками роботи з комп'ютером у середовищі Microsoft Windows та пакетами програм Microsoft Office (Microsoft Word/Excel).

Навчання проводять - висококваліфіковані фахівці (кандидати наук, може залучатись і доктор наук) в галузі геоінформатики, інформаційно-вимірювальних систем, будівництва, геодезії, архітектури та містобудування, картографії, інженерних комунікацій, екології та моніторингу, систем автоматизованого проектування, математичного моделювання. Для викладання окремих тем можливо підключення спеціалістів вузького профілю, спеціалістів по застосуванню прикладних ГІС на практиці та ін. По закінченню навчання видається документ встановленого зразка без присвоєння кваліфікації.

Навчання проводиться у комп'ютерному класі геоінформаційних систем та технологій Комп'ютерного центру нових навчальних та наукових технологій університету на сучасних комп'ютерах, де вже дев'ять разів проходив фінал Всеукраїнської олімпіади з програмування. Повністю все програмне забезпечення - ліцензійне, у т.ч. навчальний клас ГІС ArcGIS.

Вже були проведені курси підвищення кваліфікації по роботі з різними ГІС-пакетами для багатьох груп слухачів, серед яких були такі:

  • видавничий відділ Вінницької картографічної фабрики;
  • власник літака, який займається аерофотозніманням;
  • управління містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації;
  • управління містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради,

та ін.

Крижановський Євгеній Миколайович

тел.: (0432) 59-84-77
моб. +38 (098) 29-144-59
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Мокін Віталій Борисович
тел.: (0432) 43-77-22, 59-82-91
факс: (0432) 46-57-72

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі