Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Матеріально-технічна база кафедри

Кафедра САКМІГ розташована у трьох місцях:

  • кабінет завідувача кафедри, викладацька, аспірантська та навчальних аудиторіях 7203, 7212 кафедри системного аналізу, комп'ютерного моніторингу та інженерної графіки - на 2-му поверсі 7-го навчально-лабораторного корпусу ВНТУ;
  • науково-дослідна лабораторія екологічних досліджень та екологічного моніторингу кафедри – на 3-му поверсі 7-го навчально-лабораторного корпусу ВНТУ;
  • секція інженерної та комп'ютерної графіки кафедри і 12 навчальних аудиторій загальною площею 570 кв. м – на різних поверхах 3-го навчально-лабораторного корпусу ВНТУ.

Кафедра САКМІГ використовує спеціалізований кабінет з сучасних інформаційних технологій  (аудиторія 7212, 114,4м2) з мультимедіапроектором, веб-камерою та оптоволоконним Інтернет-зв’язком. 

В розпорядженні кафедри САКМІГ обчислювальний центр нових наукових та навчальних технологій загальною площею 186,9 кв. м, який оснащений сучасними персональними комп’ютерами – 25 робочих місць, і в якому вже 9 разів проходив фінал Всеукраїнської олімпіади з програмування, а також фінальні тури різних міжнародних та всеукраїнських олімпіад та конкурсів, які зазвичай проводяться у ВНТУ (відповідальний за роботу центру у ВНТУ Мокін В.Б.). Серед 4-х класів цього центру є такі:

  • "Лабораторія зі створення програмно-геоінформаційного забезпечення" – загальною площею 46 кв. м, забезпечений таким ліцензійним програмним забезпеченням для роботи з геоінформаційними системами: Digitals (Україна) – серверна версія на 10 робочих місць; ArcGIS 8/9/10 – 2003/2007/2011 рр. випуску, відповідно (США, Корпорація ESRI): ArcInfo, ArcGlobe та інші розширення – 1 робоче місце; ArcSDE – 5 робочих місць; ArcSchematics – 4 робочих місця; ArcView, ArcEditor, ArcCatalog, ArcReader – 25 навчальних місць; ГІС "Карта 2011" з оновленням за 2013 р. – 7 ключів на 7 навчальних місць професійної версії Панорами; середовище розробки ГІС-додатків GISToolKit Free, мережевий клас робочих місць ГІС Digitals з оновленням за 2013 р. (Україна, ДНВП "Геосистема"). Центр має потужний оптоволоконний Інтернет-зв'язок (100 Мбіт/с), WiFi.
  • "Комп'ютерний клас дистанційного навчання й локального центру нових наукових та навчальних технологій" загальною площею 47 кв. м.
комп'ютерний клас екології та геоінформаційних технологій ЦЛ НННТ №7

Проведення викладачами кафедри САКМІГ лабораторних занять на курсах підвищення кваліфікації екоінспекторів з усіх областей України роботі з розробленою у ВНТУ АСУ "ЕкоІнспектор"

Крім того, для навчального процесу кафедра використовує аудиторії для лекційних і практичних занять, комп'ютерні класи загального користування та інших кафедр університету.

лекційна аудиторія 7212

Проведення викладачами кафедри САКМІГ лекцій на курсах підвищення кваліфікації екоінспекторів з усіх областей України роботі з розробленою у ВНТУ АСУ "ЕкоІнспектор"

Кафедральна локальна комп'ютерна мережа містить 12 персональних електронно-обчислювальних машин з доступом до локальної мережі ВНТУ та глобальної мережі Internet.

Підписано договори про науково-технічне співробітництво (відповідальний від ВНТУ у них завідувач кафедри САКМІГ Мокін В.Б.) між ВНТУ та такими установами і підприємствами:

  • Вінницькою міською радою;
  • Державною санітарно-епідеміологічною службою МОЗ України м. Вінниця (раніше – Міська СЕС м. Вінниці);
  • ТОВ "Аналітика" (http://www.vinmap.net/) - філія кафедри;
  • Вінницьким регіональним управлінням водних ресурсів (http://buvr.vn.ua/) - філія кафедри;
  • Вінницькою обласною громадською організацією "Подільська агенція регіонального розвитку".

Для підготовки фахівців кафедра має сучасне лабораторне та наукове обладнання. В межах навчальної та виробничої практики використовується обладнання таких установ та підприємств: ТОВ "Аналітика", де розташована філія кафедри по ІТ-спеціальностях, Вінницького регіонального управлінням водних ресурсів, Державна санітарно-епідеміологічна служба МОЗ України м. Вінниця, Департаменту екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації, Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, Вінницький обласний центр з гідрометеорології, ДП "Поділлягеодезкартографія", Управління містобудування та архітектури Вінницької ОДА, Вінницька міська рада, ДНВП "Геосистема", ВРУВР, де також розташована філія кафедри.

 ВНТУ має налагоджену соціально-побутову інфраструктуру. До послуг студентів та співробітників є сучасні гуртожитки, комплекс громадського харчування, медичний пункт, спортивні комплекси (спеціалізовані спортивні зали, лижна бази, стрілецький тир, обладнані стадіони та спортивні майданчики) тощо. Споруди університету (навчальні корпуси, аудиторії, гуртожитки та ін.), завдяки своєчасному та поточному ремонтам, підтримуються у належному стані.

У ВНТУ існує власний редакційно-видавничий центр, обладнаний сучасною потужною комп'ютерною та поліграфічною технікою.

Університет має власну навчально-наукову бібліотеку загальною площею 2775 кв. м i нараховує більше 850 тисяч примірників. Інформатизація бібліотеки здійснена на відомій платформі УФД "Бібліотека", яка призначена для комплексної автоматизації, з урахуванням усіх виробничих бібліотечних циклів – каталогізації, комплектування, книгозабезпечення, обслуговування читачів. Науково-технічна бібліотека використовує електронний каталог (ЕК), який включає 7 баз даних (БД), а саме – книг, дисертацій та авторефератів, ДСТУ, журнальних статей, передплати, державних будівельних норм і авторів ВНТУ. Створені БД працюють в оперативному режимі: щоденно відбувається введення інформації та обслуговування читачів. Для обслуговування використовується локальна комп'ютерна мережа з виділеним сервером. Створена WЕВ-орієнтована бібліотечна пошукова система з копією ЕК. Використання WЕВ-технологій забезпечило зручний і повний пошук інформації і рівний доступ до баз НТБ як з території бібліотеки, так і ззовні через мережу Internet. Такі засоби доступу до бібліотечних баз даних вирішують існуючі проблеми, пов'язані з якістю та ергономікою пошуку інформації відповідно до сучасного рівня комп'ютерних технологій.

 

На сайті 6 гостей та відсутні користувачі