Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

На Бульварному кільці успішно працюють «розумні» парковки

«Аксіома Груп» - інтегратор комплексних ІТ-рішень у сфері транспорту - завершила проект з облаштування інтелектуальної системи моніторингу автомобільних стоянок в межах Бульварного кільця в Москві - однієї з найбільш завантажених вулиць світу. У середньому економія кожного водія на бензині і особистому часу може скласти до 3000 рублів на місяць. 

  В основі проекту - бездротова система реєстрації транспортних засобів SENSIT голландської компанії Nedap AVI і «розумні» датчики SENSIT. Датчики, монтовані в дорожнє покриття на відстані впевненою передачі (близько 10 м), сигналізують за допомогою бездротових технологій про присутність транспортного засобу в межах конкретного паркувального місця. Чутливість датчиків налаштована на висоту автомобіля - 60-90 см. Працюють датчики від літієвих батарей, які служать 5-7 років, принцип їх роботи (реакція на зміну магнітного поля, а не на світло або ультразвук) робить ці пристрої незамінними в складних погодних умовах російських міст (бруд, лід, сніг). 

Завдяки цій технології водії можуть легко знайти вільне місце для стоянки. Попутно збирається інформація для загального аналізу транспортних потоків з метою оптимізації дорожнього трафіку, формування найбільш сприятливого тарифної політики для платних парковок. 

За даними "Російської газети", в Москві на 1000 жителів припадає 297 машин, і ця кількість постійно зростає: Росія знаходиться на четвертому місці в світі по приросту автопарку. Але за масштабами проблем з дорожнім трафіком Москва, безумовно, виділяється серед вітчизняних міст. 

«Автомашин в Москві в три рази більше, ніж паркувальних місць. Стихійні паркування, заважають пішоходам і самим автомобілістам, замінюються «розумними» і автоматизованими, а водії отримують зручний інструмент у вигляді мобільного додатку, за допомогою якого можна не тільки знайти вільне місце на парковці, але й оплатити його дистанційно », - говорить Володимир Литошенко, комерційний директор компанії «Аксіома Груп».

Переглянути оригінал

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі