Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Екологічна технологія розумних міст

При зростаючому рівні урбанізації суспільства і наявності серйозних економічних і екологічних проблем технологія інтелектуальних міст дозволяє усунути розширюється розрив між попитом і пропозицією при зменшенні впливу урбанізації на навколишнє середовище. Розвиток інтелектуальних міст, крім того, забезпечує можливості для подолання наслідків світової економічної спаду за рахунок створення нових екологічно чистих виробничих підприємств. 

В принципі шлях до побудови інтелектуальних міст очевидний: вбудовування сенсорів, виконавчих механізмів і комп'ютерів в об'єкти, що є важливими елементами інтелектуальних міст. Це не ново і сприяло розвитку індустрії вбудовуваних систем протягом останніх двох десятиліть. Новими є вимоги масштабності та екологічності. 

Інтелектуалізація цілого міста - це масштабний процес ІТ-футпрінтінга, для усвідомлення серйозності якого потрібно відповісти на ряд питань. Скільки людей живе у великому місті? Скільки в ньому житлових і офісних будівель? Яка загальна довжина електричних кабелів? Скільки є електричних розеток? Скільки машин і паркувальних місць? Цей набір питань може бути дуже великим, а загальне число об'єктів, що підлягають інтелектуалізації, може легко досягти сотень мільйонів. Тільки для інтелектуалізації електромережі буде потрібно встановити інтелектуальні лічильники в кожній структурі, яка споживає електрику, для чого доведеться впровадити десятки мільйонів сенсорних пристроїв. Потрібні будуть і контролери, що інтегрують електромережу з ІТ-інфраструктурою на рівнях виробництва, передачі та споживання електрики. 

ІТ знадобляться і при створенні будинків з низьким енергоспоживанням і відсутністю викидів CO2. Для екологічно чистих електромобілів потрібні будуть вбудовані комп'ютери. Масове впровадження ІТ потрібно для вирішення проблем охорони здоров'я, допомоги престарілим громадянам, безпеки, реагування на надзвичайні ситуації і т. д.

Потрібні і зміни апаратних засобів - розробникам потрібно буде тісно інтегрувати процесорні та комунікаційні елементи, утворюючи легко використовувані модулі. Можливо, варто слідувати досвіду автомобільної індустрії, що поставляє деталі з однією і тією ж стандартною функціональністю, але з різними формами і розмірами. 

Для завершення формування інфраструктури інтелектуального міста буде потрібно включити в неї платформи, що забезпечують доступ користувачів до інтелектуальних сервісів: телевізійні приставки, смартфони, публічно доступні дисплеї і т. д. І тоді виникне новий світ потужних і серйозних додатків, у порівнянні з яким App Store буде виглядати так само банально, як традиційний продовольчий магазин.

Переглянути оригінал

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі