Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

У Тольятті прийнятий план переходу до «Розумному місту»

КРОК запропонував адміністрації Тольятті модель «Розумного міста», яка може принести їй користь вже на пілотній стадії проекту. Фахівці компанії в рамках консалтингу дали точну оцінку бюджету і термінів реалізації програми, а також описали її реально досяжні результати. Основна складність полягала у відсутності в Росії аналогічних проектів, порівнянних за масштабом: кількістю ІТ-систем, які турбувалися інтегрувати між собою. 

При формуванні плану КРОК взяв за основу досвід Південної Кореї. В одному з районів Сеула - Гангмане (Каннамгу)-система «розумного» міста дозволила скоротити кількість злочинів у зоні інтелектуального відеоспостереження в два рази, збільшити ймовірність виявлення злочинців у два-три рази, підвищити на 15% пропускну здатність перехресть, на 10% знизити споживання електроенергії. 

Платформа дозволяє збирати і обробляти дані з підсистем відеоспостереження, управління дорожнім рухом, інформування населення про час прибуття громадського транспорту в реальному часі, ЖКГ та багатьох інших. Зібрана інформація відображається на карті, завдяки чому і керування виникаючими інцидентами стає простіше і швидше. 

«У рамках пілотного проекту будуть реалізовані рішення для інтелектуального відеоспостереження, адаптивного управління світлофорними об'єктами, оцінки часу прибуття громадського транспорту. Це стандартні функції, які може автоматизувати платформа Ubi-KHAN. Крім них наша система дозволяє здійснювати моніторинг інженерної інфраструктури ключових об'єктів міста, координувати маршрути транспорту, керувати парковками, освітленням, надавати послуги електронного уряду», - заявив заступник директора представництва KT Corporation в Європі та СНД Антон Ламбріанов.

Переглянути оригінал

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі