Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Регламент для моніторингу

Супутникові системи моніторингу транспорту самі по собі не знижують витрат і не підвищують якості роботи, але дозволяють отримати об'єктивні дані. Завдання підприємства - грамотно скористатися цими даними для прийняття правильних управлінських рішень. 

Як будь-яка складна управлінська система, моніторинг транспорту вимагає чіткої постановки цілей і завдань, неукосітельного проходження цим цілям, виконання експлуатаційних вимог і регламентів. 

Впровадження системи, її адаптація до внутрішніх процесів припускають чималі інвестиції. Транспортному підприємству необхідно дотримуватися певну послідовність дій, щоб з мінімальним фінансовим ризиком впровадити супутникову систему моніторингу та налагодити її ефективну роботу. 

Перш ніж планувати впровадження системи, необхідно проаналізувати, як транспортні служби виконують свою роботу, і виділити контрольні параметри фінансових та управлінських показників, а також фактори ризику. 

Серед яких - порушення швидкісного режиму та режиму охорони автомобілів і вантажів, неправильний стиль водіння, порушення водіями режиму сну і відпочинку. Фактори ризику повинні враховуватися для всіх автотранспортних підприємств, але особливо вони важливі, наприклад, при перевезенні пасажирів, цінних і небезпечних вантажів. 

Будь-яка компанія, що має власний автопарк, неминуче стикається з необхідністю впровадження системи моніторингу транспорту, яка допоможе скоротити витрати на ПММ, підвищити дисципліну серед водіїв, обчислити оптимальний маршрут руху між пунктами і багато іншого, що позитивно позначиться на ефективності роботи всього автопарку. І щоб скласти і впровадити регламент експлуатації системи моніторингу транспорту необхідно провести складну і відповідальну роботу, враховуючи фактори функціонування транспорту на підприємстві і архітектурні особливості системи.

Переглянути оригінал

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі