Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Як карта ляже! Apple проти Google, акт другий

Всього півроку тому сутичка на полі картографії і навігації між Google і Apple - тепер головними дійовими особами в цій області - тільки намічалася. Apple встановлювати на свої мобільні пристрої Google Maps і, як кажуть, не знала горя. Проте в червні «яблучники» офіційно попередили, а у вересні випустили власні Карти, що автоматично призвело до видалення конкуруючого продукту з операційної системи iOS. 

Але і в Google не склали рук. За три місяці пошуковий гігант підготував додаток Google Maps для iOS, а рівно тиждень тому воно з'явилося в магазині App Store. Розпочався другий акт картографічної драми - і нам, можна сказати, пощастило: рідко коли конкурентну боротьбу вдається спостерігати в такому чистому вигляді. 

Повернення Google Maps було зустрінуте оглушливими оплесками (докладніше нижче), але це не стільки заслуга Google, скільки недогляд Apple. Остання сама зробила мимовільну рекламу конкуренту, поквапившись випустити відверто «сирий» продукт. Недоліки Apple Maps загальновідомі: неякісне 3D-відображення ландшафту, збивати навігація, порівняльна бідність деталей (див. «Не лякайтеся, це норма!"). Спочатку над недоробками стьобався, але чим далі, тим менше сміху і більше розчарувань.

Apple за вдачею - прихильниця різких, революційних переворотів. «Еволюційні", не блиснули нічим оригінальним iPhone 5 і iPad mini змусили на хвилину повірити в те, що у Кука скінчилися ідеї. Але грозою вже пахне. У Apple безпрецедентно великий запас готівки (див. «Бабло і зло»), який вона довгий час не наважувалася роздрукувати. Однак з початку 2010 року компанія планомірно збільшує капітальні витрати і зараз аналітики чухають потилиці, намагаючись зрозуміти, на що фруктовий гігант витрачає вже майже чотири мільярди доларів кожен квартал. 

Імовірно, вона будує нові фабрики для випуску принципово нового пристрою. Якого? Саме час висувати припущення. 

Переглянути оригінал

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі