Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Світова економіка стурбована запасами водних ресурсів

Гостра нестача водних ресурсів в найближчому майбутньому є предметом зростаючого занепокоєння для підприємств, згідно з глобальними дослідженнями, опублікованими недавно у всіх газетних виданнях. 

Дослідження показують, що більш ніж половина з 147 великих фірм чекають проблеми пов'язані з дефіцитом води протягом наступних 1-5 років. 

Це говорить про те, що 60% фірм вже встановили чіткі цілі і заходи для раціонального використання води.

Відомості пророкують, що справи будуть набагато гірше, оскільки світовий попит на воду значно зросте протягом наступних кількох десятиліть.

Секторами економіки, які можуть постраждати найбільше від дефіциту води, є харчова промисловість, виробництво напоїв та тютюнових виробів, металургія та видобуток руди.

Підприємства як ніколи усвідомили ризик для виробництва своїх марок, якщо вони не подбають вчасно про запобігання зайвих витрат води в країнах, де поставка її не велика. Їх заходи щодо організації раціональних методів використання води свідчать про глибоке усвідомлення того, що вода відрізняється від вуглецю тим, що для палива часто знаходяться альтернативи, але для води не існує жодних альтернатив.

Дослідження було організовано Проектом Вуглецевих розкрито, який проводиться на прохання 137 заснованих інвесторів, що вклали US $ 16 трлн доларів.

Переглянути оригінал

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі