Незвичайні застосування навігаційних систем

Супутникова навігація дозволяє зручно записувати пройдений шлях , а також визначати місце розташування ваших друзів і рідних. Це можна робити за допомогою спеціальних програм і онлайн- сервісів.

У числі найпопулярніших питань, що задаються в розмовах по мобільному телефону і SMS -повідомленнях, - « ти де? » І «як туди дістатися? ». І якщо у великих населених пунктах є прикметні місця, біля яких можна домовитися зустрітися, то за містом знайти їх часто набагато складніше. Менш популярною , ніж вказівку точки зустрічі, але іноді дуже важливим є завдання відстеження об'єкта - наприклад, переміщення автомобіля або дитини по дорозі до школи і зі школи. Для виконання таких операцій можна використовувати звичайні смартфони, оснащені супутниковим GPS- або Глонасс -приймачем і спеціальними програмами.

Переглянути оригінал