Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Перша в світі база даних територій, придатних для зберігання CO2

Ми звикли думати про нафту, газ і навіть вітроенергетиці як про національних енергетичних ресурсах. Але, на думку вчених, можливо, незабаром у цьому списку з'явиться ще один пункт - сховища. 

Дослідники з Великобританії складають базу даних територій, де діоксид вуглецю міг би зберігатися під морем, що омиває Сполучене Королівство. 

Вважається, що зберігання CO2 під землею з використанням нової технології відомої як Уловлювання і зберігання двоокису вуглецю, в майбутньому зіграє ключову роль у скороченні викидів парникових газів.

Професор Майк Стівенсон з British Geological Survey додав: «British Geological Survey працює в області вуха більше 20-ти років і буде використовувати свої знання і досвід для розвитку і вдосконалення даного національного ресурсу. Протягом першого року ми будемо оновлювати базу даних, щоб її можна було легше використовувати і переглядати онлайн. Потім протягом наступних чотирьох років ми будемо покращувати контент і функціональність. »

«У міру розвитку проекту нас будуть цікавити думки і відповідні реакції як користувачів, так і зацікавлених сторін. У планах: доповнення основних геологічних даних і геомеханічних моделей; додавання інтегрованої інформації для економічної оцінки пропозицій по вуха; розвиток просторової управлінської підтримки, з метою допомогти емітентам діоксиду вуглецю отримувати корисні посилання на перспективні сховища. »

Переглянути оригінал

 

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі