Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Тренінг ОБСЄ у межах проекту ГЕФ (США) по веб-системі, створеній на кафедрі САКМІГ

12 квітня у Вінницькому національному технічному університеті відбувся тренінг ОБСЄ у межах проекту Глобального екологічного фонду «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» по роботі з веб-системою для побудови та прогнозування водогосподарського балансу басейну р. Дністер, яка була розроблена у 2015-2017 рр. та удосконалена протягом 2018-2019 рр. за фінансування ОБСЄ завідувачем кафедри системного аналізу, комп’ютерного моніторингу та інженерної графіки, професором ВНТУ В. Мокіним.

У тренінгу взяли участь національний координатор проекту з ОБСЄ Анна Жовтенко та експерт проекту з ОБСЄ Oxana Konovalenko; спеціалісти з Республіки Молдови (Апеле Молдовей (аналог нашого Держводагентства у Молдові) та Міністерства природних ресурсів Молдови), делегація від Дністровського басейнового управління водних ресурсів Держводагентства України з м. Івано-Франківськ (заступник начальника управління Андрій Феняк, начальник відділу водних ресурсів та моніторингу вод Дарія Кузьмин), професор кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка Василь Гребінь з м. Київ та ін. З ВНТУ також були запрошені консультанти з різних аспектів застосування сучасних інформаційних технологій доцент Євген Крижановський та доцент Євген Паламарчук з факультету комп’ютерних систем і автоматики ВНТУ (до речі, сьогодні ж - День факультету КСА, який традиційно збігається з Днем космонавтики).

Обговорили розроблений В. Мокіним проект регламенту та особливості алгоритму роботи системи. Провели навчання роботі з веб-системою. У процесі навчання учасники запропонували і погодили ряд нових і цікавих ідей, які дозволять зробити створену систему більш ефективною і корисною для більш широкого кола фахівців у сфері управління водними ресурсами у басейні р. Дністер. Визначили нові терміни чергового етапу удосконалення системи.

Потім була екскурсія у Центр культурології та виховання студентів ВНТУ. Учасникам дуже сподобались і мальовничі картини всесвітньо відомого художника Федора Коновалюка, і картини інших майстрів, і скульптури та витвори на зрізу волоса та ін.

На завершення зробили групове фото у мальовничому місці на фоні стадіону ВНТУ, розташованому біля корпусу 7, де проходив цей тренінг на кафедрі системного аналізу, комп’ютерного моніторингу та інженерної графіки.

На сайті 3 гостей та відсутні користувачі