Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Запрошуємо бажаючих на вступ до бакалаврату зі спеціальності 124 - Системний аналіз та 126 – Інформаційні системи та технології

 

Підготовку фахівців зі спеціальностей 124 та 126 галузі ІТ здійснює Факультет комп’ютерних систем і автоматики ВНТУ (ФКСА): кафедра САКМІГ (http://mmss.vntu.edu.ua/) здійснює підготовку зі спеціальностей 124 і 126 (спеціалізація «Прикладні інформаційні технології»), а кафедра АІВТ (http://aivt.vntu.edu.ua) – з 126 (спеціалізація «Інтелектуальні інформаційні системи») та з 151.

Фахівці зі спеціальностей 124 та 126 (спеціалізація «Прикладні ІТ») вивчають сучасні мови програмування, створення веб-сервісів, технології бізнес-аналітики, технології штучного інтелекту, Data Mining, обробки Big Data, технології обробки просторових даних та обробки зображень, смарт-технології та «Інтернет речей». Студенти навчаються технологіям впровадження інформаційних систем: управління ІТ-проектами, тестування програмного забезпечення. Опановують вміння подавати результати у зручному для сприйняття вигляді: технології веб-дизайну, створення інтерактивної інфографіки, тематичних карт, презентацій. Викладачі на реальних прикладах і технічних засобах навчають програмувати мобільні пристрої, у т.ч. безпілотні літальні апарати.

Фахівці зі спеціальності 126, на відміну від спеціальності 124, більше вивчають і застосовують технології програмування, обробки зображень, розроблення і тестування програмних продуктів та інформаційних систем, а фахівці зі спеціальності 124 більше вивчають математичні основи прийняття оптимальних рішень та вибору оптимальної архітектури інформаційних систем, технології аналізу даних, бізнес-аналітику, управління складними системами, інформаційний менеджмент та керування виконавцями у сфері ІТ.

Студенти ФКСА можуть безкоштовно навчатись у школі стартапів «Sikorsky Challenge» міста Вінниці. Також, вони беруть участь у різних хакатонах, конкурсах та змаганнях у галузі ІТ.

Для випускників магістратури у ВНТУ діє аспірантура та спеціалізована вчена рада для захисту дисертацій на здобуття ступеня доктора філософії з інформаційних технологій.

Активно залучатимуться студенти до виконання науково-дослідних робіт, у т.ч. за оплату. На замовлення ООН, Єврокомісії, ОБСЄ, підрозділів міністерств і відомств, облрад, облдержадміністрацій, міськрад та наукових установ України викладачами кафедри САКМІГ ФКСА за участю студентів нашого університету виконано вже
більше 70 науково-дослідних робіт зі створення та впровадження інформаційних систем для автоматизованого аналізу та обробки різного роду даних. Викладання з 124 і 126 забезпечують 2 потужні наукові школи, у т.ч. багато д.т.н. і к.т.н. зі спеціальностей 124 і 126, викладачі є експертами з ІТ проектів ООН, ЄС, ОБСЄ, закінчили курси з ІТ обробки даних у провідних університетах США.

Усі студенти забезпечуються гуртожитком. Є власна їдальня та профілакторій.

Випускників даного фаху прагнуть залучити до своєї діяльності підприємства, якірозробляють чи використовують різного роду програмні про­дукти, органи влади, державні, комунальні та приватні підприємства, які займаються системним аналізом, збиранням та обробленням різних даних, автоматизацією бізнес-процесів та ін.

Кожен студент має можливість брати участь в різноманітних культурно-масових заходах університету. Для любителів спорту є стадіон, легкоатлетичний манеж, численні гуртки та секції.

Сайт приймальної комісії ВНТУ: http://vntu.edu.ua/uk/information-for-enrollee.html

Сайт випускової кафедри з 124 і 126: http://mmss.vntu.edu.ua/index.php/ua/

 

 

 

На сайті 5 гостей та відсутні користувачі