Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

13 квітня 2018 року відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Інформатика та кібернетика". Переможцем став і магістр кафедри САКМІГ Богдан Гордієнко (спеціальність 126). Його робота у сфері технологій комплексного аналізу медичних та метеорологічних даних з використанням мобільних пристроїв для збирання та обробки інформації.

Богдан має наукові публікації та впровадження.

Вітаємо Богдана та його наукового керівника к.т.н., ст. викладача Ілону Вячеславівну Варчук з гарним результатом наукових досліджень в галузі ІТ та бажаємо їм нових успіхів!

17 квітня 2018 року магістр Микола Гораш (спеціальність "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" - зараз трансформувалась у спеціальність 126) переміг у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом "Комп'ютерні науки", який завершився у Хмельницькому національному університеті, зі своєю роботою на тему "Інформаційно-аналітична система моніторингу стану архітектурних об'єктів міста Вінниці".

Микола Гораш має наукові публікації. Його робота вже впроваджена у Вінницькій міськраді. Він має намір після завершення навчання у магістратурі вступати до аспірантури на спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології або 124 - Системний аналіз - обидві ці спеціальності є на кафедрі САКМІГ.

Вітаємо Миколу та його наукового керівника асистента кафедри САКМІГ Любов Миколаївну Скорину і бажаємо їм нових успіхів у сфері ІТ!

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі