Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт!

13 квітня 2018 року відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом "Інформатика та кібернетика". Переможцем став і магістр кафедри САКМІГ Богдан Гордієнко (спеціальність 126). Його робота у сфері технологій комплексного аналізу медичних та метеорологічних даних з використанням мобільних пристроїв для збирання та обробки інформації.

Богдан має наукові публікації та впровадження.

Вітаємо Богдана та його наукового керівника к.т.н., ст. викладача Ілону Вячеславівну Варчук з гарним результатом наукових досліджень в галузі ІТ та бажаємо їм нових успіхів!

17 квітня 2018 року магістр Микола Гораш (спеціальність "Комп'ютерні науки та інформаційні технології" - зараз трансформувалась у спеціальність 126) переміг у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом "Комп'ютерні науки", який завершився у Хмельницькому національному університеті, зі своєю роботою на тему "Інформаційно-аналітична система моніторингу стану архітектурних об'єктів міста Вінниці".

Микола Гораш має наукові публікації. Його робота вже впроваджена у Вінницькій міськраді. Він має намір після завершення навчання у магістратурі вступати до аспірантури на спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології або 124 - Системний аналіз - обидві ці спеціальності є на кафедрі САКМІГ.

Вітаємо Миколу та його наукового керівника асистента кафедри САКМІГ Любов Миколаївну Скорину і бажаємо їм нових успіхів у сфері ІТ!