У Вінницькому національному технічному університету тривають Європейські інженерні змагання (EBEC Challenge), які проводить міжнародна студентська організація Board of European Students of Technology (BEST).

У перший день змагання (27 лютого) усі 19 команд розв'язували задачу, яку придумав доцент кафедри Системного аналізу, комп'ютерного моніторингу та інженерної графіки ФКСА ВНТУ Andrey Yascholt по розробці робота-помічника для готелів.

У змаганнях беруть і студенти спеціальностей ФКСА ВНТУ. Одним із організаторів є Саша Радецький - староста групи зі спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології (спеціалізація "Прикладні інформаційні технології").

Команди вирішували задачу: яким має бути робот-помічник в готелі, щоб забезпечувати заміну рушників, подачу сніданків, тощо. В номерах, коли клієнти присутні в них аби не заважати. Також, учасники повинні були розробити детальний опис робота-помічника, продумати його дизайн та функціональні можливості.

В данній категорії по результатам відбіркового туру на наступний етап проходять 6 команд з таким рейтингом:
1- GREENtvein
2- The Turing Machine
3- Debauchery Tea Party та Erudite (дві команди з однаковою к-тю балів)
4- Black
5- TMNT
Але попереду ще 4 дні роботи! Кожен день нове завдання, нова можливість здобути більше балів та мати вищий рейтинг!