Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Участь у дводенному установчому семінарі у межах проекту «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» за підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

19 грудня у Києві завершився дводенний установчий семінар у межах проекту «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» за підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

Проект виконується з 2017 року ОБСЄ у співпраці з Програмою розвитку ООН та Європейською економічною комісією ООН. У межах цього семінару сьогодні пройшла зустріч делегацій Республіки Молдова та України і представників проекту з ОБСЄ та ГЕФ з питань автоматизації побудови водогосподарського балансу в басейні річки Дністер. У зустрічі взяли участь експерти попереднього (2014-2017 рр.) проекту ОБСЄ по Дністру професор В. Мокін та доцент Є. Крижановський з кафедри САКМІГ ФКСА ВНТУ.

На початку зустрічі В. Мокін доповів про результати попереднього проекту, у т.ч. про створену веб-систему http://vb.dniester-basin.org/ Потім окреслив напрямки її удосконалення. Далі було активне обговорення. Звучали виступи керівників делегацій Республіки Молдова та України. Було визначено місце різних видів водогосподарського балансу у пріоритетних напрямках водної політики обох країн.


Окреслено чіткі види і послідовність робіт, які слід виконати. Яким чином і які дані слід збирати. Обговорено проект техзавдання на удосконалення веб-системи та напрямки і терміни його доопрацювання. Планується, що нова транскордонна веб-система стане дійсно дієвим інструментом реалізації водної політики Республіки Молдова та України на майбутні роки, забезпечить аналіз даних балансу з урахуванням басейнового принципу, автоматизований обмін даними з іншими системами, у т.ч. системами водного кадастру (чи їх підсистем по окремих напрямках) обох країн, сприятиме розробці Плану управління річковим басейном р. Дністер та

 

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі