Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Інтерв'ю із зав. каф. Мокіном В.Б. у телепрограмі "Людина і час "Провінціали"

На Вінницькому телебаченні (Філія Національної телекомпанії України «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА»» - https://vintera.com.ua) у програмі "Людина і час "Провінціали" транслювали інтерв'ю із Мокіном В.Б. про роль вчених у прийнятті рішень органами влади, про реальну користь, на моєму прикладі, яку можуть приносити вчені, якщо опиняються з потрібними знаннями і досвідом у потрібний час у потрібному місці.

Мокін В.Б. розповів про свій досвід експерта міжнародних проектів ООН (UNEP, UNDP), Єврокомісії, ОБСЄ, ГЕФ, Фонду Східної Європи, радника міністра екології (в минулому) та радника голови Держводагентства в наш час, члена робочих груп по охороні вод та атмосферного повітря у м. Вінниці. Підняті питання стосуються актуальних проблем забруднення та охорони вод, водокористування, забруднення атмосферного повітря, автоматизованого керування рухом у місті тощо із застосуванням сучасних інформаційних технологій, у т.ч. технологій системного аналізу, штучного інтелекту, геоінформаційних технологій тощо, на реальних прикладах. 

Кому цікаво дізнатись про сучасні підходи щодо управління водними ресурсами, про системний та просторовий аналіз різних факторів впливу на стан атмосферного повітря у містах, про автоматизовані системи керування дорожнім рухом, про те, що вже корисного робиться як в Україні в цілому, так і у м. Вінниці зокрема, та про роль в цьому науковців-євроекспертів та студентів ІТ-спеціальностей 124 і 126 ВНТУ - все це у інтерв'ю, яке вже є доступним на YouTube (25 хв.).


На сайті 10 гостей та відсутні користувачі