Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

16-а Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаціях»

Сьогодні провідні наукові установи НАН України та Міносвіти і науки України спільно з міжнародними організаціями у сфері ІТ у Пущі-Водиці (м. Київ) провели перший день щорічної 16-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні технології управління екологічною безпекою, природокористуванням, заходами в надзвичайних ситуаціях», в якій я вже багато років є членом програмного комітету. Були цікаві доповіді по застосуванню у різних сферах сучасних інформаційних систем та технологій: технологій системного аналізу, когнітивних та онтологічних моделей, мультиагентних систем, систем підтримки прийняття рішень, різних інтелектуальних засобів, геоінформаційних технологій і технологій космічного моніторингу тощо. 
Демонструвався реальний практичний досвід та результати впровадження цих технологій на практиці. Були й теоретичні засади ІТ. Я зі своєю аспіранткою Оксаною Давидюк, яка поступила до мене у вересні 2017 року, запропонував новий напрямок – чітку формалізацію основних цілей Планів управління водними ресурсами, які є основою Водної рамкової директиви ЄС і найближчими роками повинні бути розроблені для усіх басейнів річок України, відповідно до підписаної Угоди про асоціацію з ЄС та вже прийнятих змін у Водний кодекс України. Наш підхід до формалізації основних цілей та зроблена на її основі чітка постановка задач, разом з екологічними та економічними критеріями та наявним у мене досвідом із розв'язання подібних задач, дозволить одразу знайти і теоретично оптимальні розв'язки поставлених задач, і технології захисту водних ресурсів, які реально їх забезпечать. Наша доповідь викликала цікаве і продуктивне обговорення піднятих питань.

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі