Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ — ВНТУ ОТРИМАВ ЛІЦЕНЗІЮ НА НОВУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ У ГАЛУЗІ ІТ

Факультет комп’ютерних систем і автоматики http://inaeksu.vntu.edu.ua/ Вінницького національного технічного університету успішно пройшов процедуру ліцензування у МОН України зі спеціальності 126 – «Інформаційні системи та технології». Отже, ВНТУ одним із перших ВНЗ в Україні отримав право готувати фахівців з нової, введеної лише у лютому 2017 року, спеціальності з галузі ІТ. Зокрема, підготовку бакалаврів будуть здійснювати кафедра АІВТ зі спеціалізації «Інтелектуальні інформаційні системи» http://aivt.vntu.edu.ua/…/%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D…/ та кафедра САКМІГ зі спеціалізації «Прикладні інформаційні технології» http://mmss.vntu.edu.ua/index.php/ua/#ictb . Підготовку магістрів зі спеціальності 126 буде здійснювати кафедра САКМІГ http://mmss.vntu.edu.ua/index.php/ua/#ictm.

Об’єктами діяльності цієї спеціальності є теоретичні і методологічні основи та інструментальні засоби створення і використання інформаційних технологій та систем у різних галузях людської діяльності; принципи оптимізації, моделі і методи прийняття рішень за умов невизначеності; закономірності розбудови інформаційних комунікацій та розроблення теоретичних і прикладних засад побудови і впровадження інтелектуальних інформаційних технологій; створення новітніх систем накопичування, переробки, збереження інформації та систем управління; автоматизація бізнес-процесів та інших складних об’єктів тощо.

Студентів навчатимуть сучасним мовам програмування, технологіям створення програмних продуктів, зокрема баз даних та веб-систем, управлінню ІТ-проектами, технологіям «Інтернет речей», паралельних і хмарних обчислень, програмування мобільних пристроїв, бізнес-аналітики.Для студентів на факультеті КСА у 2017 роцівідкрита школа стартапів «SikorskyChallenge» міста Вінниці, проводяться різні конкурси, олімпіади та хакатони, є можливість брати участь у виконанні цікавих ІТ-проектів за оплату вже з першого курсу. ФКСА постійно бере участь у міжнародних проектах ООН, ОБСЄ, ЄС, зокрема в проекті MASTISза програмою Erasmus+ провідні фахівці факультету разом з європейськими колегами розробляють міжнародні стандарти з інформаційних систем рівня магістра та PhD.

Викладання здійснюватиме колектив викладачів, який за спеціальністю «Інформаційні системи та технології» безумовно є найпотужнішим у Вінницькій області і не тільки. Ліцензію зі спеціальності забезпечують 4 доктори наук, більше десятка кандидатів наук, 7 міжнародних експертів ООН, ЄС та ОБСЄ у сфері ІТ, голови широко знаних в Україні та за її межами наукових шкіл – академік Мокін Б.І. та член-кор. АПНУ Квєтний Р.Н., причому проф. Квєтний як член Науково-методичної комісії МОН України відповідає за розробку державних освітніх стандартів нової спеціальності 126.  

Прес-центр ВНТУ http://impuls.vntu.edu.ua/index.php…

 

 

 

На сайті 11 гостей та відсутні користувачі