Науково-практична конференція із міжнародною участю "Вода: проблеми та шляхи вирішення. Охорона водойм від забруднення стічними водами"

25 червня у м. Кілія Одеської області завершилась науково-практична конференція із міжнародною участю “Вода: проблеми та шляхи вирішення. Охорона водойм від забруднення стічними водами».

На цій конференції зав. каф. САКМІГ Мокін В.Б. виступив з доповіддю на тему «Програмно-інформаційне забезпечення підтримки прийняття рішень для вирішення проблем з управління водними ресурсами і водним господарством регіону».

В межах цієї ж конференції 22 червня керівництво Громадської ради при Міністерстві екології та природних ресурсів України вручило Мокіну Віталію Борисовичу нагороду – диплом «Еколог року-2016» за результатами його роботи у цій раді протягом усієї її каденції, яка добігає кінця, на посадах Голови Комісії з питань освіти, науки та євроінтеграції, Голови Комісії з впровадження інформаційних технологій у систему управління довкіллям та природокористуванням, заступника з питань управління водними ресурсами голови Комітету з питань управління відходами та ресурсами, члена Комітету з питань охорони природних ресурсів та заповідної справи та члена Комісії по Програмі "Горизонт 2020", у т.ч. за проведення Міжнародних конкурсів найкращих робіт з комп'ютерного моніторингу стану довкілля України серед учнів та студентів та іншу громадську освітню, наукову та експертну діяльність.