Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Результати XXIII Всеукраїнської комплексної олімпіади з математики, фізики та інформатики “Турнір чемпіонів”

У Фізматгімназії № 17 м. Вінниці завершилась XXIII Всеукраїнська комплексна олімпіада з математики, фізики та інформатики “Турнір чемпіонів”.
Переможці отримали багато цінних призів. Особливо вразив учень 11-го класу ФМГ № 17 (на фото з учнями він – у темному костюмі) – він є призером Всеукраїнських олімпіад з математики та інформатики, а на цій олімпіаді став переможцем з фізики. Справжнє підтвердження фундаментальності його знань та рівня підготовки у ФМГ № 17. На фото – команда ФМГ № 17, яка посіла 2-ге командне місце у загальному командному (комплексному) заліку, але 1 місце – з інформатики. Я запросив їх вступати до нас у Вінницький національний технічний університет. У нас на Факультеті комп’ютерних систем і автоматики якраз здійснюється набір на такі спеціальності галузі 12 – інформаційні технології:
122 – Комп’ютерні науки та інформаційні технології (спеціалізації «Інформаційно-комп’ютерні технології» (http://aivt.aluxe.me/ua/abiturientu/), яку готує кафедра АІВТ, та «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг» (http://mmss.vntu.edu.ua/index.php/ua/), яку готує моя кафедра САКМІГ);
124 – Системний аналіз (http://mmss.vntu.edu.ua/index.php/ua/), яку теж готує кафедра САКМІГ.
Переможцем же стала команда з м. Харків.

На сайті 47 гостей та один учасник