Запрошуємо до вступу на нову спеціальність

Запрошуємо до вступу на нову спеціальність 124 – «Системний аналіз» галузі 12 – «Інформаційні технології», яку у Вінницькій області готує тільки наш університет. Системні аналітики, у т.ч. бізнес-аналітики, системні архітектори, бізнес-архітектори, консультант-аналітики, фахівці з консолідування інформації, виконують провідні ролі у підприємствах та установах і входять до ТОП-списку найбільш високо оплачуваних фахівців ІТ-сектору. Їх основною задачею є забезпечення взаємодії із замовником та виконавцями, розроблення концепції інформаційної системи, технічного завдання на неї, проектування та оптимізація архітектури, координування усіх робіт зі створення систем, їх тестування та впровадження. У підприємствах та установах будь-якого, а не тільки ІТ-сектору, системні аналітики здійснюють консультування керівників з широкого кола питань у сфері фінансової, комерційної, технологічної, технічної, експертної діяльності.

Вони виконують аналіз ринку, створення та ведення CRM-систем, оптимізацію на їх основі маркетингу продажів, обслуговування клієнтів тощо, виконують фінансовий, асортиментний, геомаркетинговий аналіз та ін. Для цього треба знати сучасні технології обробки та аналізу інформації, створення програмних продуктів та інформаційних систем, у т.ч. систем E-GOV, працювати з веб-сервісами тощо. За основу було взято навчальний план НТУУ «КПІ». У ВНТУ є своя потужна наукова школа з розробки моделей процесів та систем автоматичного та автоматизованого керування ними, на випусковій кафедрі http://mmss.vntu.edu.ua/ працюють відомі в ІТ-сфері як в Україні, так і за кордоном вчені, що є й експертами проектів ООН, ЄС та ОБСЄ. В кожній області України ними впроваджено та використовується по декілька різних інформаційних систем.