Гречанюк Микола Сергійович

Гречанюк Микола Сергійович, кандидат технічних наук, старший викладач кафедри САКМІГ. Відповідальний за ведення та наповнення інституційного репозитарію по секції ІКГ.

Закінчив наукову магістратуру Вінницького національного технічного університету в 2009 році за спеціальністю 8.090258 - "Автомобілі та автомобільне господарство". Отримав диплом магістра з автомобілів та автомобільного господарства.

В 2012 році закінчив аспірантуру денної форми навчання.

В 2013 році захищено кандидатську дисертацію на тему "Поліпшення показників поперечної стійкості сідлового автопоїзда з пневматичною підвіскою" за спеціальністю 05.22.02 - "Автомобілі і трактори".

Автор понад 30 публікацій, серед яких 18 публікацій у наукових фахових виданнях України, 2 навчальні посібники, 3 патенти України на корисні моделі, монографія. Співавтор курсів дистанційного навчання у ВНТУ з дисциплін "Автомобільні двигуни" та Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка для студентів ФМТ (2 курс) спеціальностей 6.050502, 6.050503, 6.070106.

На кафедрі працює з 2012 року.

Наукові інтереси: геометричне моделювання процесів та об'єктів.

Викладає дисципліни "Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка", "Інженерна графіка", "Архітектура комп'ютерів та мереж".