Гречанюк Микола Сергійович

Гречанюк Микола Сергійович, кандидат технічних наук, старший викладач кафедри САКМІГ. Відповідальний за підготовку та проведення олімпіади з дисципліни “Креслення” для слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян.

Закінчив наукову магістратуру Вінницького національного технічного університету в 2009 році за спеціальністю 8.090258 - "Автомобілі та автомобільне господарство". Отримав диплом магістра з автомобілів та автомобільного господарства.

В 2012 році закінчив аспірантуру денної форми навчання.

В 2013 році захищено кандидатську дисертацію на тему "Поліпшення показників поперечної стійкості сідлового автопоїзда з пневматичною підвіскою" за спеціальністю 05.22.02 - "Автомобілі і трактори".

На кафедрі працює з 2012 року.

Наукові інтереси: геометричне моделювання процесів та об'єктів.

Викладає дисципліни "Нарисна геометрія, інженерна та комп'ютерна графіка", "Читання креслень".