Гончар Наталя Миколаївна

goncharГончар Наталя Миколаївна, завідувач навчальними лабораторіями кафедри САКМІГ, провідний інженер НДЛ ЕДЕМ.

Закінчила хіміко-технологічний факультет Одеського політехнічного інституту за фахом "Технологія основного органічного та нафтохімічного синтезу", має багаторічний досвід аналітичної роботи. Працювала заступником начальника, провідним інженером у санітарній лабораторії Вінницького ВО "Хімпром", займалася дослідженнями якості промислових стічних та природних вод, дослідженнями промислових викидів в атмосферне повітря, а також аналітичним контролем санітарного стану повітря робочої зони. Неодноразово підвищувала кваліфікацію в Вінницькій обласній СЕС і Держуправлінні охорони навколишнього природного середовища у Вінницький області.

Напрямки роботи: натурні і лабораторні вимірювання та обробка даних екологічного моніторингу з використанням вимірювальної та комп'ютерної бази НДЛ ЕДЕМ.