Козачко Олексій Миколайович

kozachkoКозачко Олексій Миколайович, доцент, кандидат технiчних наук, доцент кафедри САІТ. Відповідальний за ведення та оновлення  новин WEB-сайту кафедри.

Захистив кандидатську дисертацiю в 2006 році за спеціальністю 01.05.02 - "Математичне моделювання та обчислювальні методи". Тема дисертацiї - "Моделювання надійності алгоритмічних процесів з врахуванням помилок різних типів".

Переможець Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Системи управління і автоматика". В 2013 та 2015 роках нагороджений почесною грамотою  Вінницької  обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Напрямок наукової роботи: моделювання надійності алгоритмів, ідентифікація об’єктів із застосуванням інтелектуальних технологій, оптимізація нечітких систем, Data Mining, машине навчання.

Опублiковано близько 100 наукових та методичних праць, серед яких монографія, 4 посібника, 4 авторських свідоцтва про винахід та 1 патент на корисну модель.

Викладає дисципліни  "Програмування мобільних пристроїв", "Технології веб розробки", "Математичні методи дослідження операцій", "Сховище даних", "Тестування програмного забезпечення", "Системи підтримки прийняття рішень", "Теорія прийняття рішень"..

З 2008 по 2015 року був адміністратором Єдиної державної бази з питань освіти України у ВНТУ. В 2015 та 2016 роках відповідальний секретар приймальної комісії ВНТУ.