Козачко Олексій Миколайович

kozachkoКозачко Олексій Миколайович, доцент, кандидат технiчних наук, доцент кафедри САКМІГ. Відповідальний за ведення та оновлення WEB-сайту секції ІКГ.

Захистив кандидатську дисертацiю в 2006 році за спеціальністю 01.05.02 - "Математичне моделювання та обчислювальні методи". Тема дисертацiї - "Моделювання надійності алгоритмічних процесів з врахуванням помилок різних типів".

Переможець Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Системи управління і автоматика". В 2013 та 2015 роках нагороджений почесною грамотою  Вінницької  обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Напрямок наукової роботи: моделювання надійності алгоритмів, ідентифікація об’єктів із застосуванням інтелектуальних технологій, оптимізація нечітких систем, Data Mining, геометричне моделювання поверхонь.

Опублiковано більше ніж 50 наукових та методичних праць, серед яких монографія, 2 посібника, 2 авторських свідоцтва про винахід.

Викладає дисципліни "Інженерна графіка", "Інженерна та комп'ютерна графіка" та "Комп'ютерна графіка та моделювання", "Дискретна математика", "Кроссплатформене програмування", "Теорія алгоритмів".

З 2008 по 2015 року був адміністратором Єдиної державної бази з питань освіти України у ВНТУ. З 2015 року відповідальний секретарь приймальної комісії ВНТУ.