Шевченко Алла Володимирiвна

shevchenkoШевченко Алла Володимирiвна, доцент, кандидат технiчних наук, професор кафедри САКМІГ. Відповідальна за виховну роботу із студентами та зв'язок з громадськими організаціями міста.

Захистила кандидатську дисертацiю в 1986р. Тема дисертацiї - "Розробка методiв розрахунку та оптимiзацiї геометричних параметрiв газостатичних пiдшипникiв з двома ступенями свободи", cпецiальнiсть 05.02.04 - "Тертя та зношенiсть в машинах". Академік Української технологічної академії.

Напрямок наукової роботи: геометричне моделювання явищ, процесів та об'єктів.

Має більше 170 науково-методичних робiт, серед яких 2 авторських свiдоцтва про винахiд, 10 навчальних посiбникiв, 3 з яких з грифом МОН, 3 монографії, 7 методичних вказiвок з дисциплiни "Нарисна геометрiя та iнженерна графiка".

Викладає дисципліни "Інженерна графіка", "Інженерна та комп'ютерна графіка".

Нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня, відзнакою 1020 річчю Хрещення Київської Русі, відзначена грамотою священного синоду Української православної церкви. 4 скликання депутат міської ради, радник мера міста, голова наглядової ради обласного благодійного фонду захисту тварин "Планета", Голова Вінницького відділення дитячого фонду України.