Gratis Joomla Templates by Hostmonster Coupon

Слободянюк Олена Валеріївна

slobadynuk

Слободянюк Олена Валеріївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри САКМІГ. Відповідальна за підготовку дистанційних курсів секції інженерної та комп’ютерної графіки кафедри КЕЕМІГ.

В 2011 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 13.00.02 – «Теорія та методика навчання (технічні дисципліни)» на тему: «Формування вмінь з інженерної і комп’ютерної графіки студентів в умовах дистанційного навчання».

Має близько 40 наукових праць, у т.ч. 15 статей у фахових збірниках наукових праць і журналах, 20 статей в збірниках матеріалів і тез конференцій, електронних наукових виданнях. Є співавтором монографії «Формування вмінь з інженерної та комп’ютерної графіки студентів в умовах дистанційного навчання» (2016 р.), 6 методичних та навчальних посібників. Розробила 7 дистанційних курсів з інженерної та комп’ютерної графіки.

Напрямки діяльності: дослідження процесу графічної підготовки студентів в умовах дистанційного навчання; науково-методичне забезпечення дистанційного навчання геометро-графічним дисциплінам.

Викладає дисципліни: «Інженерна графіка», «Інженерна та комп’ютерна графіка», «Нарисна геометрія, інженерна та комп’ютерна графіка».

 Детальніше..

На сайті 9 гостей та відсутні користувачі